-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Реконструкція адміністративної будівлі Дальницької сільської ради Одеського району Одеської області по вул. Дружби, 126 в с. Дальник» (коригування)
Тендер Prozorro UA-2024-09-13-006497-a
Кошти 2024-2025 рр.
Торги відмінено
29 180 402.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 291 804.02 UAH
мін. крок: 1% або 291 804.02 UAH
Період уточнення:
13.09.2024 12:47 - 06.10.2024 00:00
Відповідь надана
клас наслідків
Номер:
322ddebcf3cb43c0994c04c3f5c7b03c
Дата опублікування:
24.09.2024 12:08
Опис:
Шановний Замовник, будь ласка підкажіть який клас наслідків (відповідальності) даного об'єкта?
Відповідь:
Шановний Учасник,
У відповідь на ваше звернення повідомляємо, що клас наслідків згідно Експертного звіту - СС1
Дата відповіді:
24.09.2024 13:04
Відповідь надана
норми Настанови
Номер:
759a233c631543f691328c3ea1aa11b2
Дата опублікування:
19.09.2024 18:01
Опис:
вами встановлена вимога про те, що учасник повинен дотримуватися норм Настанови проте з боку Замовника порушено умову 5.1 цієї Настанови.
п. 5.1 Для розрахунку ціни пропозиції учасника процедури закупівлі (договірної ціни) замовник надає відомість обсягів робіт, відомість ресурсів до неї без цін або затверджену проектну документацію.
Тому за даних обставин просимо надати відомість ресурсів
Відповідь:
Шановний Учасник,
У відповідь на ваше звернення повідомляємо, що до тендерної документації будуть внесені зміни та додані відповідні документи.
Дата відповіді:
20.09.2024 16:00
Відповідь надана
додаток 3
Номер:
232a74db8bea4ecb8a7073b1fe4030db
Дата опублікування:
19.09.2024 17:58
Опис:
додаток 3 до ТД передбачає, що Документи технічного завдання, які надаються окремими файлами у складі цієї тендерної документації: Експертний звіт.pdf
Пояснювальна записка до робочого проекту - Пояснювальна записка до робочого проекту.pdf
Де учасник може їх побачити? Просимо вас оприлюднити зазначену вище документи
Відповідь:
Шановний Учасник,
У відповідь на ваше звернення повідомляємо, що до тендерної документації будуть внесені зміни та додані відповідні документи.
Дата відповіді:
20.09.2024 16:00
Відповідь надана
вимоги до забезпечення тендерної пропозиції
Номер:
5455d2e0982f4e0b8498d9527340b7b3
Дата опублікування:
19.09.2024 17:53
Опис:
Вимога замовника: "Вид забезпечення тендерної пропозиції: банківська гарантія (скан-копія паперового оригіналу документу – файл у форматі PDF або Word з накладанням ЕЦП гаранта) або електронна банківська гарантія"
Яким чином учасник може виконати дану вимогу тому як на сьогодні банківські установи видають за підписом УЕП або КЕП. Тому за вимог замовника надана гарантія не буде відповідати. Просимо виправити неточності в тендерній документації.
Відповідь:
Шановний Учасник,
У відповідь на ваше звернення повідомляємо, що абревіатура «ЕЦП» означає «Електронно цифровий підпис», що в свою чергу являється узагальненим поняттям засвідчення документа в електронному вигляді. В свою чергу ЕЦП може бути як удосконаленим (УЕП) так і кваліфікованим (КЕП).
Проте задля конкретизації та більш кращого сприйняття учасниками вимог тендерної документації Замовником будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
20.09.2024 15:58
Відповідь надана
Питання
Номер:
2e1d7e1387a241ce8e15ac28b45332fb
Дата опублікування:
19.09.2024 17:50
Опис:
чи застосовується норми ст. 197.11 Податкового Кодексу України до вашої закупівлі?
Чи повинен учасник враховувати зазначену вище норму?
Відповідь:
Шановний Учасник,
У відповідь на ваше звернення повідомляємо, що норми ст. 197.11 Податкового Кодексу України до даної закупівлі не застосовуються, Учасник не повинен враховувати зазначену вище норму.
Дата відповіді:
20.09.2024 15:55
Відповідь надана
щодо ціни
Номер:
273679da488140d6bb5bedef52c45b55
Дата опублікування:
19.09.2024 17:49
Опис:
шановний замовник, просимо Вас надати відповідь з наступного питання: п. 3.4. Проєкту договору вами зазначено, що Джерело фінансування робіт за цим Договором: співфінансування робіт за проектом з місцевого бюджету з ПДВ –__________грн.
кошти спеціального фонду державного бюджету (кошти ЄІБ) без ПДВ – _____________грн.; кошти місцевого бюджету (покриття ПДВ) – ______________ грн.
Тому питання: Учасник є платником ПДВ 20% як Вам прорахувати ПДВ з огляду на те, що фінансування робіт здійснюється за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету (кошти ЄІБ) без ПДВ?
Відповідь:
Шановний Учасник,
У відповідь на ваше звернення повідомляємо, що покриття ПДВ буде здійснюватися за рахунок коштів місцевого бюджету, що передбачено п. 3.4. проекту договору. Відтак, пропозиція учасника має бути розрахована за загальними правилами нарахування ПДВ на запропоновану вартість робіт.
Дата відповіді:
20.09.2024 15:54
Відповідь надана
інфляція
Номер:
17cfc47a2b00400ab723e1f9d7b720ae
Дата опублікування:
19.09.2024 17:41
Опис:
просимо замовника зазначити суму на покриття інфляційних процесів, які зазначено у вашому зведеному кошторисному розрахунку
Відповідь:
Шановний Учасник,
У відповідь на ваше звернення повідомляємо, що відповідно до п. 5.33 КНУ Настанови з визначення вартості будівництва:
До складу ціни пропозиції учасника процедури закупівлі (договірної ціни незалежно від її виду) включаються кошти на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами, призначені на відшкодування збільшення вартості трудових та матеріально-технічних ресурсів, спричинене інфляцією, яка може відбутися протягом будівництва.
Кошти на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами, розраховуються виходячи зі строків будівництва, виду будівництва, структури робіт, вартості трудових та матеріально-технічних ресурсів, врахованих у ціні пропозиції учасника процедури закупівлі (договірній ціні), та на підставі прогнозних індексів цін виробників промислової продукції на наступні періоди, що встановлюються Кабінетом Міністрів України.
Дата відповіді:
20.09.2024 15:53
Відповідь надана
Експертиза
Номер:
7dd0bd0f107f4c7faa81fa302299f399
Дата опублікування:
19.09.2024 17:41
Опис:
Просимо замовника зазначити всі реквізити експертного звіту
Відповідь:
Шановний Учасник,
У відповідь на ваше звернення повідомляємо, що до тендерної документації будуть внесені зміни та додані відповідні документи.
Дата відповіді:
20.09.2024 15:50
Відповідь надана
щодо неповноти оприлюднення документів
Номер:
6041b3d76be04be98c235fdf78e56713
Дата опублікування:
19.09.2024 17:40
Опис:
Ваша закупівля проводиться за Фінансовою угодою (далі – Фінансова Угода) між Україною та Європейським інвестиційним банком щодо реалізації:
-- Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (далі – НКПВУ), ратифікованою Законом від 22.04.2015 р. № 346-VIII, та які описані у Керівних принципах імплементації Програми, схвалених ЄІБ як такі, що відповідають Керівництву ЄІБ із закупівель.
Шановний замовник просимо вас оприлюднити експертний звіт як того вимагають представники.
Відповідь:
Шановний Учасник,
У відповідь на ваше звернення повідомляємо, що до тендерної документації будуть внесені зміни та додані відповідні документи.
Дата відповіді:
20.09.2024 15:49