-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Реконструкція адміністративної будівлі Дальницької сільської ради Одеського району Одеської області по вул. Дружби, 126 в с. Дальник» (коригування)
Тендер Prozorro UA-2024-09-13-006497-a
Кошти 2024-2025 рр.
Торги відмінено
29 180 402.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 291 804.02 UAH
мін. крок: 1% або 291 804.02 UAH
Період оскарження:
13.09.2024 12:47 - 06.10.2024 00:00
Нічого не знайдено.