-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Реконструкція адміністративної будівлі Дальницької сільської ради Одеського району Одеської області по вул. Дружби, 126 в с. Дальник» (коригування)
Тендер Prozorro UA-2024-09-13-006497-a
Кошти 2024-2025 рр.
Торги відмінено
29 180 402.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 291 804.02 UAH
мін. крок: 1% або 291 804.02 UAH
Номер:
302effc69a09413b842323373e7e5bba
Внутрішній номер закупівлі:
22581039
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-13-006497-a
Замовник:
Дальницька сільська рада Одеського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380270
-
Адреса:
67842, Україна, Одеська область, с.Дальник, вул.Дружби,126
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юрій Ляшенко +380485149100 123o@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
29 180 402.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.09.2024 12:47 - 06.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.09.2024 12:47 - 09.10.2024 10:00
Аукціон:
10.10.2024 12:07 - 10.10.2024 12:42
Період кваліфікації:
з 10.10.2024 12:42
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
b8851aeb39b44feb97afb6d43f7da358
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Рішення прийнято на виконання висновку державного фінансового контролю, відповідно до ст. 8 Закону України «Про публічні закупівлі» та ч. 2 п. 50 Особливостей
Період оскарження:
20.11.2024 09:51 - 01.12.2024 00:00
Дата опублікування:
20.11.2024 09:51
Дата виконання:
01.12.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴29 180 402.00 «Реконструкція адміністративної будівлі Дальницької сільської ради Одеського району Одеської області по вул. Дружби, 126 в с. Дальник» (коригування)