-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підставки металеві під лабораторне обладнання з полицею ДК 021:2015 (CPV) : 39180000-7 Лабораторні меблі
Тендер Prozorro UA-2024-08-05-010462-a
Завершена
401 399.82
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 013.99 UAH
мін. крок: 1% або 4 013.99 UAH
Період уточнення:
05.08.2024 16:45 - 10.08.2024 00:00
Відповідь надана
Умови поставки
Номер:
f37be0bfdbd54c6bb102cf036e41421d
Дата опублікування:
07.08.2024 14:50
Опис:
Доброго дня, шановний Замовник. Згідно умов Додатку №4 до Тендерної документації в ціну включаються витрати на транспортування, розвантаження, збірку та встановлення товару у місцях, зазначених Замовником. Просимо уточнити, обов'язково поставляти товар в розбіраному вигляді, чи прийнятним буде на виконання цих умов здійснювати постачання товару в зібраному вигляді, розвантаження та встановлення його у місцях, зазначених Замовником? Дякуємо.
Відповідь:
Доброго дня! Вимог щодо обовязкової поставики товару у розібраному вигляді немає
Дата відповіді:
07.08.2024 14:58