-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підставки металеві під лабораторне обладнання з полицею ДК 021:2015 (CPV) : 39180000-7 Лабораторні меблі
Тендер Prozorro UA-2024-08-05-010462-a
Завершена
401 399.82
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 013.99 UAH
мін. крок: 1% або 4 013.99 UAH
Номер:
01b8cf06eb654db1bd50a079ca15d37f
Внутрішній номер закупівлі:
22234038
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-05-010462-a
Замовник:
Державна установа "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38331800
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Шевченка, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
САВЧУК Віта Ігорівна 380666475032 vita3434so@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39180000-7 Лабораторні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
401 399.82 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.08.2024 16:45 - 10.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2024 16:45 - 13.08.2024 00:00
Аукціон:
13.08.2024 11:52 - 13.08.2024 12:15
Період кваліфікації:
13.08.2024 12:15 - 13.08.2024 20:34
Період завантаження договору:
19.08.2024 00:00 - 29.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴401 399.82 Підставки металеві під лабораторне обладнання з полицею ДК 021:2015 (CPV) : 39180000-7 Лабораторні меблі