-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підставки металеві під лабораторне обладнання з полицею ДК 021:2015 (CPV) : 39180000-7 Лабораторні меблі
Оголошено тендер
401 399.82
UAH
Номер:
6ed93a2fdf034f1eb9e578dbc030ab70
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-05-012873-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38331800
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Шевченка, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38331800
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Шевченка, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
401 399.82 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підставки металеві під лабораторне обладнання з полицею ДК 021:2015 (CPV) : 39180000-7 Лабораторні меблі
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
39180000-7 Лабораторні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
05.08.2024 16:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Підставки металеві під лабораторне обладнання з полицею ДК 021:2015 (CPV) : 39180000-7 Лабораторні меблі
Кількість
27 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума401 399.82 UAH