-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
шина пневматична– 11.2-20 8PR ВКТ TR 135 111А6 R1 ЕЕ шина пневматична -15.5-38 8PR ВКТ TR 135 133А6 R1 ЕЕ шина -370-508 (14.00-20) Я-307М
Тендер Prozorro UA-2024-07-02-006819-a
Завершена
311 657.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 558.29 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 558.29 UAH
Період уточнення:
02.07.2024 14:56 - 07.07.2024 00:00
Відповідь надана
Додаток 3
Номер:
b10a9035f3454fbab56899251cdb7dc0
Дата опублікування:
05.07.2024 10:16
Опис:
Добрий день, підкажіть де можна знайти Додаток 3 до тендерної документації на котрий йде посиланні в п.1 Розділу ІІІ Інструкція з підготовки тендерних пропозицій ?
Відповідь:
Доброго дня,зараз все перегляну і виправлю
Дата відповіді:
05.07.2024 11:58
Відповідь надана
Кількість по другій позиції
Номер:
c84ded5fd4844a208ad7bdc40df8f840
Дата опублікування:
05.07.2024 09:39
Опис:
Добрий день, в оголошенні про проведення закупівлі зазначено по позиції 2 "шина пневматична 15.5-38 8PR ВКТ TR 135 133А6 R1 ЕЕ" кількість - 6штук, в Додатку 4 кількість зазначена - 8штук, в специфікації до договору кількість - 6штук. Прошу внести зміни до тендерної документації.
Відповідь:
Дякую за інформацію,все виправимо.
Дата відповіді:
05.07.2024 11:57