-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
шина пневматична– 11.2-20 8PR ВКТ TR 135 111А6 R1 ЕЕ шина пневматична -15.5-38 8PR ВКТ TR 135 133А6 R1 ЕЕ шина -370-508 (14.00-20) Я-307М
Тендер Prozorro UA-2024-07-02-006819-a
Завершена
311 657.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 558.29 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 558.29 UAH
Період оскарження:
02.07.2024 14:56 - 07.07.2024 00:00
Нічого не знайдено.