-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
шина пневматична– 11.2-20 8PR ВКТ TR 135 111А6 R1 ЕЕ шина пневматична -15.5-38 8PR ВКТ TR 135 133А6 R1 ЕЕ шина -370-508 (14.00-20) Я-307М
Оголошено тендер
311 657.60
UAH
Номер:
a920090642df40a7b1248812bf0c0781
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-02-008806-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156248
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, вул.Холодівського Миколи, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156248
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, вул.Холодівського Миколи, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
311 657.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
шина пневматична– 11.2-20 8PR ВКТ TR 135 111А6 R1 ЕЕ
шина пневматична -15.5-38 8PR ВКТ TR 135 133А6 R1 ЕЕ
шина -370-508 (14.00-20) Я-307М
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування:
02.07.2024 14:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
шина пневматична– 11.2-20 8PR ВКТ TR 135 111А6 R1 ЕЕ
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.08.2024
шина пневматична -15.5-38 8PR ВКТ TR 135 133А6 R1 ЕЕ
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.08.2024
шина -370-508 (14.00-20) Я-307М
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.08.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума311 657.60 UAH