-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
шина пневматична– 11.2-20 8PR ВКТ TR 135 111А6 R1 ЕЕ шина пневматична -15.5-38 8PR ВКТ TR 135 133А6 R1 ЕЕ шина -370-508 (14.00-20) Я-307М
Тендер Prozorro UA-2024-07-02-006819-a
Завершена
311 657.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 558.29 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 558.29 UAH
Номер:
93d851a585924b34ab3385a708500284
Внутрішній номер закупівлі:
21975288
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-02-006819-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156248
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, вул.Холодівського Миколи, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Тищенко 380982605654 tisenkou333@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
311 657.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.07.2024 14:56 - 07.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2024 14:56 - 10.07.2024 16:00
Період кваліфікації:
10.07.2024 16:00 - 15.07.2024 11:55
Період завантаження договору:
21.07.2024 00:00 - 31.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴311 657.60 шина пневматична– 11.2-20 8PR ВКТ TR 135 111А6 R1 ЕЕ шина пневматична -15.5-38 8PR ВКТ TR 135 133А6 R1 ЕЕ шина -370-508 (14.00-20) Я-307М