-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування)
Тендер Prozorro UA-2024-06-11-008595-a
Вид закупівлі – процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням особливостей, передбачених постановою КМУ від 12.10.2022р. №1178)
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
Період уточнення:
11.06.2024 14:54 - 16.06.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим