-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування)
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
ea883459a23d466a925800324455d9fa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-11-009769-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВЕРХІВЦЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44159186
-
Адреса:
51660, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхівцеве, вул.Центральна, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВЕРХІВЦЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44159186
-
Адреса:
51660, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхівцеве, вул.Центральна, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування)
Примітки:
Вид закупівлі – процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням особливостей, передбачених постановою КМУ від 12.10.2022р. №1178)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ:
2730 Інші виплати населенню
Дата опублікування:
11.06.2024 14:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума200 000.00 UAH