-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування)
Тендер Prozorro UA-2024-06-11-008595-a
Вид закупівлі – процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням особливостей, передбачених постановою КМУ від 12.10.2022р. №1178)
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
Номер:
63315a37d94043fc9a3353696d5a27ee
Внутрішній номер закупівлі:
21801335
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-11-008595-a
Замовник:
ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВЕРХІВЦЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44159186
-
Адреса:
51660, Україна, Дніпропетровська область, місто Верхівцеве, вул.Центральна, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Катерина Мармиш +380665327895 ekaterinamarmys@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2024 14:54 - 16.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2024 14:54 - 19.06.2024 00:00
Період кваліфікації:
19.06.2024 00:01 - 24.06.2024 11:45
Період завантаження договору:
30.06.2024 00:00 - 10.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування)