-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування)
Тендер Prozorro UA-2024-06-11-008595-a
Вид закупівлі – процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням особливостей, передбачених постановою КМУ від 12.10.2022р. №1178)
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
Нічого не знайдено.