• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

Брикети торфові

Завершена

1 088 100.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 440.50 UAH
Період уточнення: 30.05.2024 14:45 - 05.06.2024 00:00
Відповідь надана

Незаконні вимоги!

Номер: 0c0ef407c9d84d47b1aa809263a2698c
Дата опублікування: 02.06.2024 01:37
Опис: У разі проведення відкритих торгів згідно з Постановою №1178 (зі змінами) для закупівлі твердого палива, бензину, дизельного пального, природного газу, газу скрапленого для автомобільного транспорту, газу скрапленого для комунально-побутового споживання та промислових цілей, електричної енергії положення пунктів 1 і 2 частини другої статті 16 Закону замовником не застосовуються! Таким чином, вимоги про наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід є незаконними! Вимагаємо прибрати дані НЕЗАКОННІ вимоги!!!
Відповідь: Шановний учаснику, дякую за запитання! У тендерну документацію будуть внесені зміни!
Дата відповіді: 02.06.2024 21:50