-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Брикети торфові
Оголошено тендер
1 088 100.00
UAH
Номер:
e7ee1648dd3c46dbbc75f3dd1bacbb3b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-30-008494-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333135
-
Адреса:
44543, Україна, Волинська область, Сошичне, село Сошичне
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333135
-
Адреса:
44543, Україна, Волинська область, Сошичне, село Сошичне
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 088 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Брикети торфові
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
30.05.2024 14:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Брикети торфові
Кількість
279 тонна
Період постачання
до 15.07.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 088 100.00 UAH