-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Брикети торфові
Тендер Prozorro UA-2024-05-30-007103-a
Завершена
1 088 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 440.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 440.50 UAH
Номер:
1a9fc80f07aa4624ae99349c994bde26
Внутрішній номер закупівлі:
21704446
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-30-007103-a
Замовник:
СОШИЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333135
-
Адреса:
44543, Україна, Волинська область, Сошичне, село Сошичне
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Савчук Оксана Григорівна 380987513968 s.oksana1221@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 088 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.05.2024 14:45 - 05.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.05.2024 14:45 - 08.06.2024 00:00
Аукціон:
10.06.2024 11:32 - 10.06.2024 12:07
Період кваліфікації:
10.06.2024 12:07 - 07.07.2024 13:03
Період завантаження договору:
13.07.2024 00:00 - 23.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 088 100.00 Брикети торфові