-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
за CPV за ДК 021:2015 - 45340000-2 - Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (Благоустрій населених пунктів: послуги з виготовлення, встановлення, ремонту та фарбування турнікетної огорожі, стальних стовпців для обмеження паркування транспорту та інших металевих конструкцій на території Личаківського району м.Львова, м.Винники, с.Лисиничі, с.Підбірці)
Тендер Prozorro UA-2024-03-27-011563-a
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади - орган місцевого самоврядування Мова якою повинні готуватись тендерні пропозиції - українською мовою; Обсяг 1 послуга Додаток 5 до тендерної документації. КЕКВ 2240
Завершена
1 226 576.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 132.88 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 132.88 UAH
Період уточнення:
27.03.2024 20:32 - 01.04.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим