-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
за CPV за ДК 021:2015 - 45340000-2 - Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (Благоустрій населених пунктів: послуги з виготовлення, встановлення, ремонту та фарбування турнікетної огорожі, стальних стовпців для обмеження паркування транспорту та інших металевих конструкцій на території Личаківського району м.Львова, м.Винники, с.Лисиничі, с.Підбірці)
Тендер Prozorro UA-2024-03-27-011563-a
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади - орган місцевого самоврядування Мова якою повинні готуватись тендерні пропозиції - українською мовою; Обсяг 1 послуга Додаток 5 до тендерної документації. КЕКВ 2240
Завершена
1 226 576.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 132.88 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 132.88 UAH
Номер:
371fc801a7e24ed19370757ec55c17db
Внутрішній номер закупівлі:
21142813
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-27-011563-a
Замовник:
Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056109
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. Костя Левицького, буд. 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Паплик Тарас 380322546222 lychakivskara94@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 226 576.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.03.2024 20:32 - 01.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.03.2024 20:32 - 04.04.2024 00:00
Аукціон:
04.04.2024 15:43 - 04.04.2024 16:06
Період кваліфікації:
04.04.2024 16:06 - 13.05.2024 16:47
Період завантаження договору:
19.05.2024 00:00 - 29.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 226 576.00 за CPV за ДК 021:2015 - 45340000-2 - Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (Благоустрій населених пунктів: послуги з виготовлення, встановлення, ремонту та фарбування турнікетної огорожі, стальних стовпців для обмеження паркування транспорту та інших металевих конструкцій на території Личаківського району м.Львова, м.Винники, с.Лисиничі, с.Підбірці)