-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт гуртожитку №1 державної установи «Табір для тримання військовополонених «Захід 2», по вул. Миру, 49, в с. Сказинці Могилів-Подільського району Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2024-02-23-012038-a
Завершена
15 934 449.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 159 345.00 UAH
мін. крок: 1% або 159 345.00 UAH
Період уточнення:
23.02.2024 18:12 - 29.02.2024 00:00
Відповідь надана
Відносно доцільності використання вимоги щодо верхолазних робіт
Номер:
920c4809550548588eb5fdf7fe98abec
Дата опублікування:
28.02.2024 10:23
Опис:
Відповідно до п. 5 Розділу 3 «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» Тендерної документації , одним із кваліфікаційних критеріїв до учасників є наявність декларації, якою має бути підтверджено відповідність, зокрема, роботи верхолазні.
З метою оцінки можливостей виконання робіт, їх видів, переліку та обсягів, передбачених по відповідному предмету закупівлі, представники нашого підприємства відвідали та оглянули об’єкт безпосередньо на місці.
Так, в результаті огляду об’єкта та, беручи до уваги перелік робіт, передбачених згідно додатку 2 до тендерної документації «Технічна специфікація» було виявлено, що роботи, які можна кваліфікувати як верхолазні відсутні.
Звертаємо Вашу увагу, що роботи верхолазні - роботи, які виконуються на висоті 5 м і вище від поверхні ґрунту, перекриття або робочого настилу, безпосередньо з елементів конструкцій або з монтажних пристосувань (Додаток Б (Б. 4) до ДБН А.3.2-2-2009). До верхолазних робіт відносяться роботи з використанням промислового альпіністського спорядження (роботи в безопорному просторі).
Враховуючи вищенаведене, просимо Вас вилучити вимогу щодо наявності в декларації про відповідність матеріально-технічної бази вимогам з питань охорони праці, верхолазних робіт, у зв’язку з їх фактичною відсутністю на об’єкті будівництва.
Відповідь:
Дякую за звернення. Буде проаналізовано.
Дата відповіді:
28.02.2024 22:22
Відповідь надана
щодо потреби у сертифікаті ДСТУ ISO/IEC 27001:2023
Номер:
39af1412c85447778ea391c47747d2b2
Дата опублікування:
25.02.2024 01:41
Опис:
Шановний Замовник! Умовами ТД вимагається надання сканованого оригіналу діючого на момент розкриття пропозиції сертифікату ДСТУ ISO/IEC 27001:2023 (ISO/IEC 27001:2022, IDT). «Інформаційна безпека, кібербезпека та захист конфіденційності. Системи керування інформаційною безпекою. Вимоги». Вважаємо умову щодо надання сертифікату ДСТУ ISO/IEC 27001:2023 незаконною і непотрібною. Обгрунтуйте будь ласка необхідність даного документу, враховуючи те, що документи, що стосуються закупівлі, оприлюднюються учасниками у вільному та доступному для перегляду форматі, з якими можуть ознайомитись будь які зацікавлені особи.
Відповідь:
Доброго дня. Розглянувши Ваше зверення, надаємо відповідь. Враховуючи сталу практику постійно діючої адміністративної колегії АМКУ з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, учасник повинен довести та документально підтвердити неможливість виконати наведену вище умову тендерної документації, а також надати документальне підтвердження яким чином наведена умова тендерної документації порушує його права та законні інтереси пов'язані з його участю у процедурі закупівлі. Враховуючи вказане, всі учасники в рівних можливостях, щодо виконання вимог тендерної документації.
Дата відповіді:
28.02.2024 10:23