-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт гуртожитку №1 державної установи «Табір для тримання військовополонених «Захід 2», по вул. Миру, 49, в с. Сказинці Могилів-Подільського району Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2024-02-23-012038-a
Завершена
15 934 449.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 159 345.00 UAH
мін. крок: 1% або 159 345.00 UAH
Період оскарження:
23.02.2024 18:12 - 29.02.2024 00:00
Нічого не знайдено.