• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт гуртожитку №1 державної установи «Табір для тримання військовополонених «Захід 2», по вул. Миру, 49, в с. Сказинці Могилів-Подільського району Вінницької області

Оголошено тендер

15 934 449.60 UAH
Номер: fed629f6496f426799d8669c789d3632
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-02-23-004857-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа " Табір для тримання військовополонених "Захід 2 "
Замовник: Державна установа " Табір для тримання військовополонених "Захід 2 "
Очікувана вартість: 15 934 449.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт гуртожитку №1 державної установи «Табір для тримання військовополонених «Захід 2», по вул. Миру, 49, в с. Сказинці Могилів-Подільського району Вінницької області
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 23.02.2024 17:55

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт гуртожитку №1 державної установи «Табір для тримання військовополонених «Захід 2», по вул. Миру, 49, в с. Сказинці Могилів-Подільського району Вінницької області
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 роботи
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума15 934 449.60 UAH