-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт гуртожитку №1 державної установи «Табір для тримання військовополонених «Захід 2», по вул. Миру, 49, в с. Сказинці Могилів-Подільського району Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2024-02-23-012038-a
Завершена
15 934 449.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 159 345.00 UAH
мін. крок: 1% або 159 345.00 UAH
Номер:
6698c09d000947d4a4631f55124d170a
Внутрішній номер закупівлі:
20845926
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-23-012038-a
Замовник:
Державна установа " Табір для тримання військовополонених "Захід 2 "
×
-
Код ЄДРПОУ:
08733082
-
Адреса:
24044, Україна, Вінницька область, Могилів-Подільський р-н, с. Сказинці, вул. Миру, буд. 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Панькевич +380962294944 mogpod114@ukr.net http://vk-114.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
15 934 449.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.02.2024 18:12 - 29.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.02.2024 18:12 - 03.03.2024 08:00
Період кваліфікації:
03.03.2024 08:02 - 06.03.2024 11:41
Період завантаження договору:
12.03.2024 00:00 - 22.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 934 449.60 Капітальний ремонт гуртожитку №1 державної установи «Табір для тримання військовополонених «Захід 2», по вул. Миру, 49, в с. Сказинці Могилів-Подільського району Вінницької області