-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво системи водовідведення по вул. Калинова с. Балівка, Дніпровського району, Дніпропетровської області; 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2024-02-09-004971-a
Завершена
21 446 685.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 107 233.43 UAH
мін. крок: 0.5% або 107 233.43 UAH
Період уточнення:
09.02.2024 11:43 - 20.02.2024 00:00
Відповідь надана
Щодо фінансової звітності
Номер:
73af396a1eaa4b479cb97535d3257f41
Дата опублікування:
13.02.2024 11:00
Опис:
Шановний Замовнику! Вимогами тендерної документації визначено надання Звіту про рух грошових коштів за попередні два роки. Згідно законодавства наше підприємство цей Звіт не надає, про що завжди додаємо лист пояснення. Проте Вами визначено "Фінансова спроможність учасника закупівлі є такою, що відповідає критерію, за умови, що мінімальний розмір середньорічного доходу (середнє арифметичне значення річних оборотів) за останні 2 календарні роки повинен становити не менше ніж 30% очікуваної вартості предмета закупівлі. Під річним оборотом розуміються загальні надходження протягом року відповідно до звіту про рух грошових коштів." За яким показником буде визначатися відповідність Учасника даному критерію, якщо Законодавством не вимагається надання Звіту про рух грошових коштів для певних категорій підприємств?
Відповідь:
Відповідно до п.1.4 Додатку №1 до Тендерної документації фінансова спроможність учасника закупівлі є такою, що відповідає критерію, за умови, що мінімальний розмір середньорічного доходу (середнє арифметичне значення річних оборотів) за останні 2 календарні роки повинен становити не менше ніж 30% очікуваної вартості предмета закупівлі. Під річним оборотом розуміються загальні надходження протягом року відповідно до звіту про рух грошових коштів. У випадку, якщо Учасник є мікропідприємством або малим підприємством, який відповідає критеріям, визначеним підпунктом 3 пункту 291.4 статті 291 Податкового кодексу України та веде спрощений бухгалтерський облік доходів та витрат з метою обрахунку об’єкта оподаткування за методикою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, фінансова звітність таких підприємств складається у відповідності до Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 25 "Спрощена фінансова звітність". Під час оцінки фінансової спроможності таких учасників будуть аналізуватись Звіти про фінансові результати (Форма № 2-м (2-мс)), а саме стаття Разом доходи (код рядка 2280).
Дата відповіді:
13.02.2024 16:26