-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво системи водовідведення по вул. Калинова с. Балівка, Дніпровського району, Дніпропетровської області; 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
21 446 685.20
UAH
Номер:
dd113ccd2aca4f4da20d3fdee68d93f8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-09-002036-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТРАНСПОРТУ СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44432290
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт Слобожанське, вул. Будівельників, 18 приміщення 172
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТРАНСПОРТУ СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44432290
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт Слобожанське, вул. Будівельників, 18 приміщення 172
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
21 446 685.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нове будівництво системи водовідведення по вул. Калинова с. Балівка, Дніпровського району, Дніпропетровської області; 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
09.02.2024 11:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума21 446 685.20 UAH