-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво системи водовідведення по вул. Калинова с. Балівка, Дніпровського району, Дніпропетровської області; 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2024-02-09-004971-a
Завершена
21 446 685.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 107 233.43 UAH
мін. крок: 0.5% або 107 233.43 UAH
Номер:
12aaa930425d450aa62b0f4192768774
Внутрішній номер закупівлі:
20696472
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-09-004971-a
Замовник:
ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТРАНСПОРТУ СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44432290
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт Слобожанське, вул. Будівельників, 18 приміщення 172
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вікторія КРЮЧКОВА 380567199150 gkh@slobozhanska-gromada.gov.ua http://slobozhanska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
21 446 685.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.02.2024 11:43 - 20.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2024 11:43 - 23.02.2024 10:00
Аукціон:
26.02.2024 15:12 - 26.02.2024 15:35
Період кваліфікації:
26.02.2024 15:35 - 28.02.2024 11:20
Період завантаження договору:
05.03.2024 00:00 - 15.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴21 446 685.20 Лот 1.