• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Нове будівництво системи водовідведення по вул. Калинова с. Балівка, Дніпровського району, Дніпропетровської області; 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Завершена

21 446 685.20 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 107 233.43 UAH
Номер: 1a8b093dfec74af1997d383d32a0ef81
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2024-04-10-000049
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 09.04.2024 00:00
Автор: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ, UA-EDR 40165856
Період моніторингу: 10.04.2024 12:31 - 02.05.2024 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ Н А К А З 09.04.2024 № 75 Київ Про початок моніторингу процедур закупівель / закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», зважаючи на пункт 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з пунктом 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, з урахуванням наказу Держаудитслужби від 22 березня 2024 року № 24-к «Про закордонне відрядження» Голови Державної аудиторської служби України Алли БАСАЛАЄВОЇ НАКАЗУЮ: 1. Розпочати моніторинг процедур закупівель / закупівель відповідно до переліку, що додається. 2. Департаменту моніторингу та перевірок закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель / закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу. Заступник Голови Юлія СОЛЯНІК Додаток до наказу Державної аудиторської служби України «Про початок моніторингу процедур закупівель / закупівель» Витяг з переліку процедур закупівель / закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу 38 UA-2024-02-09-004971-a 09.02.2024 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель Директор Департаменту моніторингу та перевірок закупівель Олексій АЛЕКСАНДРОВ
Адреса: Ukraine, Київ
Контактна особа: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ( обл.), +38 (0 44) 425-51-73, v.o.vysotskyi@dasu.gov.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
  • Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
  • Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо розгляду тендерної пропозиції ТОВ «МК ПРОФІСТРОЙ» встановлено порушення пункту 43 Особливостей. За результатами аналізу питань дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону та Особливостям, розгляду тендерної пропозиції ТОВ «МК ПРОФІСТРОЙ», своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: З огляду на встановлене порушення законодавства у сфері закупівель та керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі» Держаудитслужба зобов’язує здійснити заходи, направлені на недопущення встановлених порушень у подальшому, зокрема, шляхом притягнення до відповідальності осіб, якими допущено порушення та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 01 травня 2024 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та Особливостям здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (в редакції станом на дату проведення торгів) (далі – Особливості), розгляду тендерної пропозиції, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель відділу з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, розвитку інфраструктури та транспорту Слобожанської селищної ради (далі – Замовник) на 2024 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи від 09.02.2024 №б/н, тендерну пропозицію товариства з обмеженою відповідальністю «МК ПРОФІСТРОЙ» (далі – ТОВ «МК ПРОФІСТРОЙ»), протокол розкриття тендерних пропозицій, повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, договір від 11.03.2024 №12 на суму 17 848 237,28 грн без ПДВ, пояснення на запити Держаудитслужби, отримані 18.04.2024, 26.04.2024, 29.04.2024 через електронну систему закупівель. За результатами моніторингу установлено, що підпунктом 1.3.3 пункту 1.3 додатку №1 до тендерної документації передбачено надання учасником у складі тендерної пропозиції довідки про наявність в учасника техніки, будівельних машин та механізмів (власних, залучених та таких, послугами яких учасник має можливість (право) користуватися) із обов’язковою наявністю техніки, будівельних машин та механізмів, яка має містити інформацію, зокрема щодо наявності підстав користування технікою, будівельними машинами та механізмами. Також передбачено, якщо техніка, будівельні машини та механізми не є власністю учасника, а залучена, то учасником на таку техніку, будівельні машини та механізми, вказані у довідці відповідно до вимог п.1.3.3, додатково подається відповідний діючий договір оренди, лізингу, найму транспортних засобів з екіпажем, надання послуг тощо, у тому числі на майбутнє (підпункт 1.3.4 пункту 1.3 додатку 1 до тендерної документації). На виконання вищезазначених вимог тендерної документації учасник ТОВ «МК ПРОФІСТРОЙ» у складі тендерної пропозиції надав довідку від 21.02.2024 № 11/51 про наявність техніки, будівельних машин та механізмів (далі – Довідка від 21.02.2024 № 11/51), якою повідомив про наявність, зокрема, залучених на підставі договору надання послуг від 07.03.2023 №В-2512 (далі – Договір № В-2512) автомобіля бортового та двох екскаваторів (одноковшевого дизельного на пневмоколісному ходу місткістю ковша 0,25 м3 та одноковшевого дизельного на гусеничному ходу місткістю ковша 0,5 м3), а також завантажив Договір № В-2512. Перелік техніки, якою надаються послуги по Договору № В-2512, визначений пунктом 1.2: екскаватор-навантажувач реєстраційний номер 49342АЕ, міні-навантажувач реєстраційний номер 55565АЕ, асфальтоукладчик реєстраційний номер 53541АЕ, коток дорожній реєстраційний номер 50945АЕ. У поясненнях на запит Держаудитслужби Замовник повідомив, зокрема, що учасник ТОВ «МК ПРОФІСТРОЙ», надавши перелік техніки, підтвердив наявність у нього технічної спроможності виконати передбачений тендерною документацією обсяг робіт, тому замовником не порушено вимог законодавства в частині розгляду тендерної пропозиції. Варто зазначити, що у п.1.3.4 Додатку 1 до тендерної документації не встановлено обов`язкового надання до договору додаткових угод (у разі їх укладання) або надання інформації щодо додаткового обладнання або складових частин механізмів… Підсумовуючи вищевикладене та зважаючи на те що, замовником не вимагався конкретний перелік техніки, ТОВ «МК ПРОФІСТРОЙ» має необхідну техніку для виконання будівельно-монтажних робіт згідно технічної специфікації. Замовником у тендерній документації встановлено вимогу щодо документального підтвердження учасником права користування зазначеною у довідці технікою. Враховуючи наведене, ТОВ «МК ПРОФІСТРОЙ» не підтвердив наявність всієї залученої та такої, послугами якої учасник має можливість (право) користуватись техніки, будівельних машин та механізмів, зазначених у Довідці від 21.02.2024 № 11/51, а саме: автомобіля бортового та одного екскаватора. Відповідно до пункту 43 Особливостей, якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель. Разом з тим, Замовник не виявив вищезазначених невідповідностей та на порушення пункту 43 Особливостей не розмістив в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей учаснику ТОВ «МК ПРОФІСТРОЙ», чим не надав можливість учаснику усунути такі невідповідності в інформації та/або документах у складі тендерної пропозиції.
Період усунення порушень: 03.05.2024 14:13 - 18.05.2024 00:00
Дата публікації висновку: 03.05.2024 14:13

Інформація про усунення порушення

Опис звіту: Відділ з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, розвитку інфраструктури та транспорту Слобожанської селищної ради ознайомившись з результатами моніторингу UA-M-2024-04-10-000049 процедури закупівлі «Нове будівництво системи водовідведення по вул. Калинова с. Балівка, Дніпровського району, Дніпропетровської області; 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника», опублікованій в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2024-02-09-004971-a повідомляє наступне. За розпорядженням селищного голови Слобожанської селищної ради від 08.05.2024 № 139/р/п уповноваженій особі з публічних закупівель оголошено попередження та з метою недопущення встановлених порушень у подальшому роз’яснено про неухильне дотримання вимог чинного законодавства у сфері публічних закупівель, а саме: Закону України «Про публічні закупівлі» та вимог Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178.
Дата публікації звіту: 09.05.2024 15:15

Запити/Пояснення