-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт з утеплення будівлі Навчально-виховного об'єднанння №5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова, за адресою: м.Хмельницький, вул. Володимирська, 51 на виконання заходів з енергозбереження та з метою підготовки до проведення опалювального сезону
Тендер Prozorro UA-2023-10-27-012094-a
Завершена
12 320 172.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 61 600.86 UAH
мін. крок: 0.5% або 61 600.86 UAH
Період уточнення:
27.10.2023 16:26 - 01.11.2023 00:00
Відповідь надана
Графік фінансування
Номер:
a5058611469e4f63bca1de561b081cda
Дата опублікування:
27.10.2023 18:27
Опис:
Шановний Замовнику уточніть фінансування в 2023 році в цифрах
Відповідь:
Шановний Учаснику, сума фінансування буде уточнена під час укладення договору.
Дата відповіді:
30.10.2023 09:20