-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт з утеплення будівлі Навчально-виховного об'єднанння №5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова, за адресою: м.Хмельницький, вул. Володимирська, 51 на виконання заходів з енергозбереження та з метою підготовки до проведення опалювального сезону
Тендер Prozorro UA-2023-10-27-012094-a
Завершена
12 320 172.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 61 600.86 UAH
мін. крок: 0.5% або 61 600.86 UAH
Номер:
3a373dc2cdfc4d8ab119b1bbf8e2f94d
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2023-12-04-000066
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
04.12.2023 00:00
Період моніторингу:
05.12.2023 10:26 - 27.12.2023 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
від 04.12.2023 № 72-з
Хмельницький
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» статті 2 та статті 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», підпункту 2 пункту 4 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 20 квітня 2022 року № 158,
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Начальник Анатолій МАРЦЕНЮК
Додаток до наказу від 04.12.2023 № 72-з
Витяг з переліку процедур закупівель, щодо яких виявлені ознаки порушень законодавства у сфері публічних закупівель
№ з/п Оголошення про проведення спрощеної закупівлі Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі Особа, відповідальна за здійснення моніторингу
унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
4. UA-2023-10-27-012094-a 27.10.2023 Інформація, отримана від органів державної влади, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель Волинець М.С.
Начальник відділу контролю у сфері закупівель Наталія БОЛДЕЦЬКА
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Інформація, отримана від органів державної влади, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані закупівель, оприлюднення інформації щодо закупівлі, дотримання порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, повноти відображення інформації в оголошенні про проведення відкритих торгів, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону з урахуванням Особливостей, своєчасність розгляду звернень, розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладення договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, своєчасності надання інформації, документів у випадках, передбачених Законом – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 20 грудня 2023 року.
Предметом аналізу були наступні питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані закупівель, оприлюднення інформації щодо закупівлі, дотримання порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, повноти відображення інформації в оголошенні про проведення відкритих торгів, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості), своєчасність розгляду звернень, розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладення договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, своєчасності надання інформації, документів у випадках, передбачених Законом.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2023 рік Навчально-виховного об’єднання №5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова (далі – Замовник), оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену протокольним рішенням уповноваженої особи Замовника від 27.10.2023 №28, звернення за роз’ясненням від 27.10.2023, відповідь на звернення від 30.10.2023, реєстр пропозицій, протокол розкриття від 04.11.2023, тендерну пропозицію товариства з обмеженою відповідальністю «СМ БІЛДІНГ», протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 10.11.2023 №29, повідомлення про намір укласти договір про закупівлю від 10.11.2023, договір поставки товару від 24.11.2023 №1109 (далі – договір), пояснення від 07.12.2023 отримані від Замовника через електронний кабінет Держаудитслужби в електронній системі закупівель.
Період усунення порушень:
20.12.2023 17:16 - 26.12.2023 00:00
Дата публікації висновку:
20.12.2023 17:16
Запити/Пояснення
Номер:
0533cac50bc04c81b22068e885aaf3b9
Назва:
Про надання інформації (пояснень)
Дата опублікування:
06.12.2023 09:12
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
12.12.2023 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2023-10-27-012094-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 р. № 43, постала потреба в отриманні пояснення.
1. Яким чином та на підставі яких документів Вами здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість?
Крім того, прошу надати посилання на сторінку власного веб-сайту (або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів), на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснення необхідно долучити його документальне підтвердження.
Відповідно до норм статті 351¹ Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації, встановлена кримінальна відповідальність.
Номер:
98839e57fe51478ba63ca1a344705597
Назва:
Пояснення на запит
Дата опублікування:
07.12.2023 09:41
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2023-10-27-012094-a) надаємо наступну інформацію.
1. «Яким чином та на підставі яких документів Вами здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість?»
- Розмір бюджетного призначення щодо предмета закупівлі визначено відповідно до рішення Хмельницької міської ради від 28.03.2023 року № 8 «Про внесення змін до бюджету Хмельницької міської територіальної громади на 2023 рік» та затверджених змін до кошторису на 2023 рік: довідка №228 від 04.04.2023 року.
Очікувана вартість предмета закупівлі визначена з врахуванням Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 “Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі”, з урахуванням видів та обсягів робіт, що планується закупити, згідно з Настановою з визначення вартості будівництва, затвердженої наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021 №281, на підставі документів: відповідно до розробленої та затвердженої проєктно-кошторисної документації на об’єкт «Капітальний ремонт з утеплення будівлі Навчально-виховного об'єднанння №5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова, за адресою: м.Хмельницький, вул. Володимирська, 51».
Всього по зведеному кошторисному розрахунку вартості об’єкта будівництва проектної документації сума становить 12 866 229,00 грн. (дванадцять мільйонів вісімсот шістдесят шість тисяч двісті двадцять дев’ять гривень 00 коп.) з врахуванням витрат на здійснення технічного нагляду, авторського нагляду, проектних робіт, здійснення експертизи, отримання сертифікату (глави 10,12). Очікувана вартість закупівлі становить 12 320 172,20 грн. (дванадцять мільйонів триста двадцять тисяч сто сімдесят дві гривні 20 коп.) без врахування витрат по главі 10, главі 12 зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва із проектної документації.
Розрахунок розміру очікуваної вартості здійснено з урахуванням фінансувань із місцевого бюджету на 2023-2024 роки.
2. «Надати посилання на сторінку власного веб-сайту (або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів), на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).»
- Посилання на сторінку веб-сайту, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами): на веб-сайті закладу, у розділі «Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти»: https://www.nvo5.pp.ua/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C .
До пояснення долучаємо документальне підтвердження технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості, а саме: скан-копію відомості обсягів робіт, скан-копію підсумкової відомості ресурсів, скан-копію зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва із проектної документації, а також скан-копію експертного звіту №23-0144/01-23 від 18 жовтня 2023 року, та скан-копію довідки про зміни до кошторису №228 від 04.04.2023 року.