-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт з утеплення будівлі Навчально-виховного об'єднанння №5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова, за адресою: м.Хмельницький, вул. Володимирська, 51 на виконання заходів з енергозбереження та з метою підготовки до проведення опалювального сезону
Тендер Prozorro UA-2023-10-27-012094-a
Завершена
12 320 172.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 61 600.86 UAH
мін. крок: 0.5% або 61 600.86 UAH
Номер:
f9bae19e06194117a8901f1d70306c2e
Внутрішній номер закупівлі:
19444449
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-27-012094-a
Замовник:
Навчально-виховне об'єднання№5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова
×
-
Код ЄДРПОУ:
21332444
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Володимирська,51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бачинська Інна Анатоліївна +380689989418 yanabachinskay@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
12 320 172.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.10.2023 16:26 - 01.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2023 16:26 - 04.11.2023 15:00
Період кваліфікації:
04.11.2023 15:02 - 10.11.2023 13:06
Період завантаження договору:
16.11.2023 00:00 - 26.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 320 172.20 Капітальний ремонт з утеплення будівлі Навчально-виховного об'єднанння №5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова, за адресою: м.Хмельницький, вул. Володимирська, 51 на виконання заходів з енергозбереження та з метою підготовки до проведення опалювального сезону