• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт з утеплення будівлі Навчально-виховного об'єднанння №5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова, за адресою: м.Хмельницький, вул. Володимирська, 51 на виконання заходів з енергозбереження та з метою підготовки до проведення опалювального сезону

Оголошено тендер

12 320 172.20 UAH
Номер: dc88144d749f455ebec070c97751421a
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-27-003716-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Навчально-виховне об'єднання№5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова
Замовник: Навчально-виховне об'єднання№5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова
Очікувана вартість: 12 320 172.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт з утеплення будівлі Навчально-виховного об'єднанння №5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова, за адресою: м.Хмельницький, вул. Володимирська, 51 на виконання заходів з енергозбереження та з метою підготовки до проведення опалювального сезону
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 27.10.2023 15:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума12 320 172.20 UAH