-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт покрівлі багатоквартирного житлового будинку за адресою: Харківська область, Чугуївський район, смт. Малинівка, вул. Соїча, 7» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)
Тендер Prozorro UA-2023-09-20-015303-a
Завершена
3 211 135.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 32 111.35 UAH
мін. крок: 1% або 32 111.35 UAH
Період уточнення:
20.09.2023 21:32 - 27.09.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим