-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт покрівлі багатоквартирного житлового будинку за адресою: Харківська область, Чугуївський район, смт. Малинівка, вул. Соїча, 7» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)
Тендер Prozorro UA-2023-09-20-015303-a
Завершена
3 211 135.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 32 111.35 UAH
мін. крок: 1% або 32 111.35 UAH
Номер:
87f458285d844b83bf89608bb0826223
Внутрішній номер закупівлі:
19037544
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-20-015303-a
Замовник:
МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04397000
-
Адреса:
63525, Україна, Харківська область, смт. Малинівка, вул. Соїча, 5-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Андрій Щербіна +380506318731 sherbina31@ukr.net https://malinivska-sr.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 211 135.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.09.2023 21:32 - 27.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2023 21:32 - 30.09.2023 00:00
Період кваліфікації:
30.09.2023 00:01 - 04.10.2023 19:53
Період завантаження договору:
10.10.2023 00:00 - 20.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 211 135.20 «Капітальний ремонт покрівлі багатоквартирного житлового будинку за адресою: Харківська область, Чугуївський район, смт. Малинівка, вул. Соїча, 7» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)