-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт покрівлі багатоквартирного житлового будинку за адресою: Харківська область, Чугуївський район, смт. Малинівка, вул. Соїча, 7» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)
Тендер Prozorro UA-2023-09-20-015303-a
Завершена
3 211 135.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 32 111.35 UAH
мін. крок: 1% або 32 111.35 UAH
Номер:
912c11a2bd7542db9cc0955b55f316ef
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2024-03-25-000015
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
25.03.2024 00:00
Період моніторингу:
25.03.2024 22:23 - 16.04.2024 01:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
25.03.2024
№ 50
(дата)
м. Харків
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Північно-східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23
НАКАЗУЮ:
Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Підстава: доповідна записка заступника начальника відділу контролю у сфері закупівель Північно - східного офісу Держаудитслужби
Аляб`євої О.М від 25.03.2024 року
Начальник Станіслав КОСІНОВ
Додаток
до наказу Північно-східного офісу
Держаудитслужби
від 25.03.2024 № 50
Перелік процедур для здійснення моніторингу закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу
8 UA-2023-09-20-015303-a 20.09.2023 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель оприлюдненій в електронній системі закупівель
Заступник начальника відділу
контролю у сфері закупівель Ольга Аляб’єва
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання відповідності повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей вимогам Закону та Особливостям встановлено порушення пункту 43 Особливостей.
За результатами моніторингу з питання визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації̈ про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону з урахуванням Особливостей, внесення змін до тендерної документації, розгляду тендерної пропозиції учасника, своєчасності розміщення та виконання учасником повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей, своєчасності укладання договору про закупівлю, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, внесення змін до умов договору та їх оприлюднення, дотримання вимог Постанови 710, надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю про надання пояснень щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі - порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлене порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі» Північно-східний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи направлені на недопущення встановлених порушень у подальшому та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 15 квітня 2024 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації̈ про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі − Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості); внесення змін до тендерної документації, розгляду тендерної пропозиції учасника, відповідності повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей вимогам Закону та Особливостям, своєчасності його розміщення та виконання учасником, своєчасності укладання договору про закупівлю, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, внесення змін до умов договору та їх оприлюднення, дотримання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) (далі – Постанова № 710); надання відповіді на запит органу державного фінансового контролю про надання пояснень щодо прийняття рішень та/або вчинення дій чи бездіяльності, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2023 рік; оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями; тендерну документацію по процедурі відкритих торгів з особливостями на закупівлю МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ робіт (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт), яка затверджена Рішенням уповноваженої особи від 20.09.2023 року (Протокол № 20\09-02), змін до тендерної документації від 25.09.2023 року (Протокол № 25\09-01), реєстр отриманих тендерних пропозицій від 30.09.2023, тендерну пропозицію Товариства з обмеженою відповідальністю "ХАРКІВБУДСЕРВІС" (далі - ТОВ "ХАРКІВБУДСЕРВІС", Учасник, Переможець), вимогу про усунення невідповідностей до 04.10.2023, протокол розкриття тендерних пропозицій від 30.09.2023, повідомлення про намір укласти договір від 04.10.2023, договір про закупівлю робіт від 11.10.2023 № 15303-а (далі – Договір), додаткові угоди від 20.12.2023 № 1, від 25.12.2023 №2, від 12.01.2024 №3, від 12.01.2024 №4, від 31.01.2024 №5, від 27.03.2024 №6 до Договору, звіт про виконання договору про закупівлю, пояснення Замовника, отримані через електронну систему закупівель 04.04.2024 року.
Відповідно до п. 43 Особливостей якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим, ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.
Під невідповідністю в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції та/або подання яких вимагається тендерною документацією, розуміється у тому числі відсутність у складі тендерної пропозиції інформації та/або документів, подання яких передбачається тендерною документацією (крім випадків відсутності забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або відсутності інформації (та/або документів) про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції). Невідповідністю в інформації та/або документах, які надаються учасником процедури закупівлі на виконання вимог технічної специфікації до предмета закупівлі, вважаються помилки, виправлення яких не призводить до зміни предмета закупівлі, запропонованого учасником процедури закупівлі у складі його тендерної пропозиції, найменування товару, марки, моделі тощо.
В ході моніторингу встановлено, що Замовником учаснику ТОВ "ХАРКІВБУДСЕРВІС" розміщено повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей поряд з іншим наступного змісту: « …6. надати договірну ціну відповідно до вимог пункту 1 розділу 5 тендерної документації.».
Однак, у складі тендерної пропозиції ТОВ "ХАРКІВБУДСЕРВІС" було надано 29.09.2023 у файлі “7.1.693_дц Капітальний ремонт покрівлі багатоквартирного житлового.xlsx” Договірна ціна (вид договірної ціни - динамічна). Крім того, на виконання вимоги про усунення невідповідностей розміщеної Замовником, 04.10.2023 ТОВ "ХАРКІВБУДСЕРВІС" у файлі “7. 693_дц Капітальний ремонт покрівлі багатоквартирного житлового.xlsx” надана Договірна ціна (вид договірної ціни - тверда).
Проте, пункт 1 розділу 5 тендерної документації не містить окремих вимог щодо виду Договірної ціни. Отже, у складі тендерної пропозиції ТОВ "ХАРКІВБУДСЕРВІС" 29.03.2023 було надано документ, який відповідає вимогам пункту 1 розділу 5 тендерної документації Замовника.
Внаслідок розміщення повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей, щодо документу, який відповідає вимогам тендерної документації Замовником порушено пункт 43 Особливостей.
Період усунення порушень:
15.04.2024 20:32 - 30.04.2024 00:00
Дата публікації висновку:
15.04.2024 20:32
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
надаємо інформацію про усунення порушень
Дата публікації звіту:
19.04.2024 19:21
Запити/Пояснення
Номер:
84274e96be094c5689f44877c6f1810f
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
02.04.2024 08:46
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
06.04.2024 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі робіт з Капітального ремонту покрівлі багатоквартирного житлового будинку за адресою: Харківська область, Чугуївський район, смт. Малинівка, вул. Соїча, 7 (код ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт) (інформацію про закупівлю оприлюднено в електронній системі закупівель за номером UA-2023-09-20-015303-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Північно-східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02 червня 2016 року № 23, постала потреба в перевірці питання щодо правомірності прийняття рішень, а саме:
1. Яким чином та на підставі яких документів Вами здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Надати посилання на сторінку власного веб-сайту (або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів) на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, обґрунтування розміру бюджетних призначень, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами), яке буде доступне для перегляду.
3. Відповідно до частини чотирнадцятої статті 22 Закону у тендерній документації зазначаються такі відомості, як кінцевий строк подання тендерних пропозицій. Чому Тендерна документація складена без врахування частини чотирнадцятої статті 22 Закону.
4. Відповідно до п. 43 Особливостей під невідповідністю в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції та/або подання яких вимагається тендерною документацією, розуміється у тому числі відсутність у складі тендерної пропозиції інформації та/або документів, подання яких передбачається тендерною документацією (крім випадків відсутності забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або відсутності інформації (та/або документів) про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції).
Чому п. 5, 6 вимоги про усунення невідповідностей не відповідає п. 43 Особливостей.
5. Як переможцем ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАРКІВБУДСЕРВІС" виконано вимогу тендерної документації в частині надання забезпечення виконання договору у вигляді банківської гарантії.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обгрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, в частині невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації встановлена кримінальна відповідальність.
Номер:
e0488eaaa58347ed8e29cbdaf7f91093
Назва:
У межах проведення моніторингу «Капітальний ремонт покрівлі багатоквартирного житлового будинку за адресою: Харківська область, Чугуївський район, смт. Малинівка, вул. Соїча, 7» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт) (інформацію про закупівлю оприлюднено в електронній системі закупівель за UA-2023-09-20-015303-a) надаємо відповіді на поставлені питання:
Дата опублікування:
04.04.2024 20:02
Опис:
1. Яким чином та на підставі яких документів Вами здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість – На підставі позитивного експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт покрівлі багатоквартирного житлового будинку за адресою: Харківська область, Чугуївський район, смт. Малинівка, вул. Соїча, 7» від 23 серпня 2023 року №43862 (https://e-construction.gov.ua/document_detail/doc_id=3187310546558912447/optype=6).
2. Надати посилання на сторінку власного веб-сайту (або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів) на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, обґрунтування розміру бюджетних призначень, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами), яке буде доступне для перегляду - https://malinivska-sr.gov.ua/.
3. Відповідно до частини чотирнадцятої статті 22 Закону у тендерній документації зазначаються такі відомості, як кінцевий строк подання тендерних пропозицій. Чому Тендерна документація складена без врахування частини чотирнадцятої статті 22 Закону – У відповідності до абзацу 15 частини 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація повинна містить відомості щодо кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Закону України «Про публічні закупівлі» не встановлює типової форми тендерної документації, а абзац 15 частини 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» не встановлює імперативної норми, щодо зазначення часу та дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. У тендерній документації зазначено «Кінцевий строк подання тендерних пропозицій — зазначається у оголошені про проведення закупівлі». Абзац 7 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі» містить вимогу, що оголошення про проведення відкритих торгів повинно містити інформацію щодо кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Абзац 2 частини 3 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 11 червня 2020 року № 1082 визначає, що у разі якщо інформація, розміщена в електронній системі закупівель шляхом завантаження документів, містить відомості, що відрізняються від тих, які розміщені шляхом заповнення електронних полів, автентичною вважається інформація, розміщена шляхом заповнення електронних полів. Таким чином, в не залежності, що саме зазначено замовником у завантажених документах автентичною вважається інформація, розміщена шляхом заповнення електронних полів.
4. Відповідно до п. 43 Особливостей під невідповідністю в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції та/або подання яких вимагається тендерною документацією, розуміється у тому числі відсутність у складі тендерної пропозиції інформації та/або документів, подання яких передбачається тендерною документацією (крім випадків відсутності забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або відсутності інформації (та/або документів) про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції).
Чому п. 5, 6 вимоги про усунення невідповідностей не відповідає п. 43 Особливостей - У відповідності до вимог статті 1 Закону України «Про інформацію» документ - матеріальний носій, що містить інформацію, основними функціями якого є її збереження та передавання у часі та просторі, у свою чергу тією ж статтею визначено, що інформація - будь-які відомості та/або дані, які можуть бути збережені на матеріальних носіях або відображені в електронному вигляді. Таким чином, у розумінні зазначеного Закону інформація є більш ширшим визначенням ніж документ. Документи, які вимагались замовник на підтвердження технічних та якісних характеристики предмета закупівлі містять інформацію, що не стосується технічних та якісних характеристики предмета закупівлі. Отже, замовником було застосовано пункт 43 Постанови 1178 від 12 жовтня 2022 р. в частині виправлення інформації, яка не стосується технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Виявлені невідповідності не призвели до зміни технічних та якісних характеристик предмета закупівлі так й предмета закупівлі в цілому. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонувалися учасником процедури в його тендерній пропозиції залишись без змін. Зазначена інформація підтверджується завантаженими документами Учасника закупівлі.
5. Як переможцем ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАРКІВБУДСЕРВІС" виконано вимогу тендерної документації в частині надання забезпечення виконання договору у вигляді банківської гарантії – ТОВ «ХАРКІВБУДСЕРВІС» надав банківську гарантію №IG/23663/700 від 10.10.2023 року до моменту підписання договору з оформленням грошового покриття, що підтверджується довідкою АТ «ОТП БАНК» від 10.10.2023 №700-3/829.
Номер:
53ff982c18d44b349c19b37c438c5f69
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
02.04.2024 08:46
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
06.04.2024 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі робіт з Капітального ремонту покрівлі багатоквартирного житлового будинку за адресою: Харківська область, Чугуївський район, смт. Малинівка, вул. Соїча, 7 (код ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт) (інформацію про закупівлю оприлюднено в електронній системі закупівель за номером UA-2023-09-20-015303-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Північно-східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02 червня 2016 року № 23, постала потреба в перевірці питання щодо правомірності прийняття рішень, а саме:
1. Яким чином та на підставі яких документів Вами здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Надати посилання на сторінку власного веб-сайту (або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів) на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, обґрунтування розміру бюджетних призначень, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами), яке буде доступне для перегляду.
3. Відповідно до частини чотирнадцятої статті 22 Закону у тендерній документації зазначаються такі відомості, як кінцевий строк подання тендерних пропозицій. Чому Тендерна документація складена без врахування частини чотирнадцятої статті 22 Закону.
4. Відповідно до п. 43 Особливостей під невідповідністю в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції та/або подання яких вимагається тендерною документацією, розуміється у тому числі відсутність у складі тендерної пропозиції інформації та/або документів, подання яких передбачається тендерною документацією (крім випадків відсутності забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або відсутності інформації (та/або документів) про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції).
Чому п. 5, 6 вимоги про усунення невідповідностей не відповідає п. 43 Особливостей.
5. Як переможцем ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАРКІВБУДСЕРВІС" виконано вимогу тендерної документації в частині надання забезпечення виконання договору у вигляді банківської гарантії.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обгрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, в частині невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації встановлена кримінальна відповідальність.
Номер:
be44040849d64653be7ccb11047547b8
Назва:
У межах проведення моніторингу «Капітальний ремонт покрівлі багатоквартирного житлового будинку за адресою: Харківська область, Чугуївський район, смт. Малинівка, вул. Соїча, 7» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт) (інформацію про закупівлю оприлюднено в електронній системі закупівель за UA-2023-09-20-015303-a) надаємо відповіді на поставлені питання:
Дата опублікування:
04.04.2024 20:03
Опис:
1. Яким чином та на підставі яких документів Вами здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість – На підставі позитивного експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт покрівлі багатоквартирного житлового будинку за адресою: Харківська область, Чугуївський район, смт. Малинівка, вул. Соїча, 7» від 23 серпня 2023 року №43862 (https://e-construction.gov.ua/document_detail/doc_id=3187310546558912447/optype=6).
2. Надати посилання на сторінку власного веб-сайту (або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів) на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, обґрунтування розміру бюджетних призначень, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами), яке буде доступне для перегляду - https://malinivska-sr.gov.ua/.
3. Відповідно до частини чотирнадцятої статті 22 Закону у тендерній документації зазначаються такі відомості, як кінцевий строк подання тендерних пропозицій. Чому Тендерна документація складена без врахування частини чотирнадцятої статті 22 Закону – У відповідності до абзацу 15 частини 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація повинна містить відомості щодо кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Закону України «Про публічні закупівлі» не встановлює типової форми тендерної документації, а абзац 15 частини 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» не встановлює імперативної норми, щодо зазначення часу та дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. У тендерній документації зазначено «Кінцевий строк подання тендерних пропозицій — зазначається у оголошені про проведення закупівлі». Абзац 7 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі» містить вимогу, що оголошення про проведення відкритих торгів повинно містити інформацію щодо кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Абзац 2 частини 3 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 11 червня 2020 року № 1082 визначає, що у разі якщо інформація, розміщена в електронній системі закупівель шляхом завантаження документів, містить відомості, що відрізняються від тих, які розміщені шляхом заповнення електронних полів, автентичною вважається інформація, розміщена шляхом заповнення електронних полів. Таким чином, в не залежності, що саме зазначено замовником у завантажених документах автентичною вважається інформація, розміщена шляхом заповнення електронних полів.
4. Відповідно до п. 43 Особливостей під невідповідністю в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції та/або подання яких вимагається тендерною документацією, розуміється у тому числі відсутність у складі тендерної пропозиції інформації та/або документів, подання яких передбачається тендерною документацією (крім випадків відсутності забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або відсутності інформації (та/або документів) про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції).
Чому п. 5, 6 вимоги про усунення невідповідностей не відповідає п. 43 Особливостей - У відповідності до вимог статті 1 Закону України «Про інформацію» документ - матеріальний носій, що містить інформацію, основними функціями якого є її збереження та передавання у часі та просторі, у свою чергу тією ж статтею визначено, що інформація - будь-які відомості та/або дані, які можуть бути збережені на матеріальних носіях або відображені в електронному вигляді. Таким чином, у розумінні зазначеного Закону інформація є більш ширшим визначенням ніж документ. Документи, які вимагались замовник на підтвердження технічних та якісних характеристики предмета закупівлі містять інформацію, що не стосується технічних та якісних характеристики предмета закупівлі. Отже, замовником було застосовано пункт 43 Постанови 1178 від 12 жовтня 2022 р. в частині виправлення інформації, яка не стосується технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Виявлені невідповідності не призвели до зміни технічних та якісних характеристик предмета закупівлі так й предмета закупівлі в цілому. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонувалися учасником процедури в його тендерній пропозиції залишись без змін. Зазначена інформація підтверджується завантаженими документами Учасника закупівлі.
5. Як переможцем ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАРКІВБУДСЕРВІС" виконано вимогу тендерної документації в частині надання забезпечення виконання договору у вигляді банківської гарантії – ТОВ «ХАРКІВБУДСЕРВІС» надав банківську гарантію №IG/23663/700 від 10.10.2023 року до моменту підписання договору з оформленням грошового покриття, що підтверджується довідкою АТ «ОТП БАНК» від 10.10.2023 №700-3/829.