• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Капітальний ремонт покрівлі багатоквартирного житлового будинку за адресою: Харківська область, Чугуївський район, смт. Малинівка, вул. Соїча, 7» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)

Оголошено тендер

3 211 135.20 UAH
Номер: 2ea29068e98b478bace2e21e896451da
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-20-005508-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 3 211 135.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Капітальний ремонт покрівлі багатоквартирного житлового будинку за адресою: Харківська область, Чугуївський район, смт. Малинівка, вул. Соїча, 7» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ: 3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування: 20.09.2023 21:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 211 135.20 UAH