• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт будівлі пральні-кухні за адресою: Харківська область, Харківський район, с. Циркуни, вул. Зарічанська, 9, (код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

Завершена

1 280 100.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 801.00 UAH
Період уточнення: 12.06.2023 17:25 - 23.06.2023 00:00
Відповідь надана

Працівники

Номер: e1adf23aa45c49819d8a04842604c141
Дата опублікування: 13.06.2023 22:13
Опис: Просимо внести зміни,так як інженер з кошторисної документації та робітники можуть бути залучені по договорам,тоді 1-ДФ та штатний розпис є дискваліфікаційною вимогою.
Відповідь: З зазначеного питання до тендерної документації будуть внесені зміни
Дата відповіді: 16.06.2023 20:24
Відповідь надана

Щодо працівників

Номер: 641cf37fc4e54463878d4ffa0f1c2026
Дата опублікування: 13.06.2023 22:04
Опис: Шановний,Замовнику.Прохання врахувати в тендерній документації ,що працівники учасника можуть бути залученні згідно цивільно-правових договорів.В такому випадку,форма 1-ДФ та штатний розклад не буде наданий для даних працівників.
Відповідь: З зазначеного питання до тендерної документації будуть внесені зміни
Дата відповіді: 16.06.2023 20:24