-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт будівлі пральні-кухні за адресою: Харківська область, Харківський район, с. Циркуни, вул. Зарічанська, 9, (код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2023-06-12-014550-a
Завершена
1 280 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 801.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 801.00 UAH
Період оскарження:
12.06.2023 17:25 - 23.06.2023 00:00
Нічого не знайдено.