-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт будівлі пральні-кухні за адресою: Харківська область, Харківський район, с. Циркуни, вул. Зарічанська, 9, (код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
1 280 100.00
UAH
Номер:
cd239b0d97564b78a038453b10e24c3f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-12-001927-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЦИРКУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396685
-
Адреса:
62441, Україна, Харківська область, Харківський р-н, с. Циркуни, вул. Соборна, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЦИРКУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396685
-
Адреса:
62441, Україна, Харківська область, Харківський р-н, с. Циркуни, вул. Соборна, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 280 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт будівлі пральні-кухні за адресою: Харківська область, Харківський район, с. Циркуни, вул. Зарічанська, 9, (код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.06.2023 11:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 280 100.00 UAH