-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт будівлі пральні-кухні за адресою: Харківська область, Харківський район, с. Циркуни, вул. Зарічанська, 9, (код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2023-06-12-014550-a
Завершена
1 280 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 801.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 801.00 UAH
Номер:
7f09a2120be0417ab98b65772ef5e6c7
Внутрішній номер закупівлі:
18075580
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-12-014550-a
Замовник:
ЦИРКУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396685
-
Адреса:
62441, Україна, Харківська область, Харківський р-н, с. Циркуни, вул. Соборна, буд. 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Алла Євдокимова +380577479465 sz04396685@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 280 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2023 17:25 - 23.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2023 17:25 - 26.06.2023 00:00
Період кваліфікації:
26.06.2023 00:01 - 29.06.2023 21:06
Період завантаження договору:
05.07.2023 00:00 - 15.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 280 100.00 Поточний ремонт будівлі пральні-кухні за адресою: Харківська область, Харківський район, с. Циркуни, вул. Зарічанська, 9, (код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)