-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення харчоблоку Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Глухівської міської ради Сумської області за адресою: 41400, Україна , Сумська обл., м. Глухів, вул.. Інститутська, буд. 41
Тендер Prozorro UA-2023-04-03-003581-a
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Період уточнення:
03.04.2023 11:34 - 08.04.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим