-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення харчоблоку Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Глухівської міської ради Сумської області за адресою: 41400, Україна , Сумська обл., м. Глухів, вул.. Інститутська, буд. 41
Тендер Prozorro UA-2023-04-03-003581-a
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
ad27685db6f04c21a38cd464059656f4
Внутрішній номер закупівлі:
17393193
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-03-003581-a
Замовник:
Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
×
-
Код ЄДРПОУ:
23045884
-
Адреса:
41400, Україна, Сумська область, Глухів, Інститутська, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скопенко Вікторія Дмитрівна +380544422245 zosh2-glukhiv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.04.2023 11:34 - 08.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.04.2023 11:34 - 11.04.2023 09:00
Період кваліфікації:
11.04.2023 09:03 - 11.04.2023 09:57
Період завантаження договору:
17.04.2023 00:00 - 27.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴500 000.00 Поточний ремонт приміщення харчоблоку Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Глухівської міської ради Сумської області за адресою: 41400, Україна , Сумська обл., м. Глухів, вул.. Інститутська, буд. 41