-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення харчоблоку Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Глухівської міської ради Сумської області за адресою: 41400, Україна , Сумська обл., м. Глухів, вул.. Інститутська, буд. 41
Тендер Prozorro UA-2023-04-03-003581-a
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
b2c6ce492fcf4a79838aa7fc22742a4a
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2023-04-24-000134
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
24.04.2023 00:00
Період моніторингу:
24.04.2023 17:56 - 16.05.2023 00:00
Статус:
Вирішено
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНО-СХІДНОГО ОФІСУ
ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
24.04.2023 №23-З
Суми
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 15,16 пункту 10 Положення про Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області, затвердженого наказом Північно-східного офісу Держаудитслужби від 25 серпня 2016 року № 2 (зі змінами),
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Начальник Наталія ШЕВЧЕНКО
Додаток
до наказу Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області
від 24.04.2023 №23-З
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 1 UA-2023-04-03-003581-a 03.04.2023 Інформація, отримана від громадських об’єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 7 цього Закону.
Начальник відділу контролю у сфері закупівель Інна ЮРКО
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Інформація, отримана від громадських об'єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 7 цього Закону
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Не відхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання розгляду тендерної пропозиції установлено порушення вимог абзаців другого підпункту 2 та третього підпункту 3 пункту 41 Особливостей.
За результатами аналізу питань дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону та Особливостям, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору про закупівлю умовам тендерної пропозиції переможця – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі» Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень у встановленому законодавством порядку шляхом розірвання укладеного за результатами торгів договору, з дотриманням положень Господарського кодексу України та Цивільного кодексу України, та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень).
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 26 квітня 2023 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та Особливостям здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі – Особливості), розгляду тендерної пропозиції, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору про закупівлю умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (далі – Замовник) на 2023 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи Замовника від 03.04.2023 (протокол № 32), реєстр отриманих тендерних пропозицій, протокол розкриття тендерних пропозицій від 11.04.2023, тендерну пропозицію товариства з обмеженою відповідальністю «ЕТАЛОН ЧАСУ» (далі – ТОВ «ЕТАЛОН ЧАСУ»), протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою Замовника від 11.04.2023 № 37, повідомлення про намір укласти договір від 11.04.2023, договір від 18.04.2023 № 36, пояснення та документи Замовника, отримані через електронну систему закупівель від 26.04.2023 року.
За результатами моніторингу процедури закупівлі установлено, що Замовник у додатку 2 до тендерної документації «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі – технічні вимоги до предмета закупівлі» встановив вимогу, що учасник на підтвердження відповідності виконаних будівельних робіт і якісних характеристик матеріалів і конструкцій, які використовуються в процесі виконання робіт, повинен надати у складі тендерної пропозиції, зокрема, висновки санітарно-епідеміологічної експертизи для дверних блоків (включаючи висновки для профільної системи і термопанелей, матеріалів які використовуються для оздоблення стін (шпаклівки, ґрунтовки, фарби), улаштування покриття підлоги, герметизації монтажних швів дверних прорізів, а також для плит заповнень підвісної стелі.
При цьому, у складі тендерної пропозиції ТОВ «ЕТАЛОН ЧАСУ», якого визначеного переможцем торгів, відсутні будь-які висновки санітарно-епідеміологічної експертизи, зокрема, на матеріали (фарбу олійну, ґрунтовки глибокого проникнення, фарбу водоемульсійну), використання яких передбачено Підсумковою відомістю ресурсів, наданою учасником у складі своєї тендерної пропозиції, що не відповідає вимогам додатку 2 до тендерної документації Замовника.
Однак, Замовник на порушення абзацу другого підпункту 2 пункту 41 Особливостей не відхилив тендерну пропозицію учасника ТОВ «ЕТАЛОН ЧАСУ» як таку, що не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації та визначив його переможцем торгів.
Крім того, моніторингом установлено, що Замовник у розділі 3 додатку 1 до тендерної документації встановив вимогу, що переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати Замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 та в абзаці чотирнадцятому пункту 44 Особливостей, а саме: інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення стосовно керівника учасника процедури закупівлі, повний витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості», сформований щодо керівника учасника процедури закупівлі та довідку в довільній формі на підтвердження відсутності підстав, зазначених в абзаці чотирнадцятому пункту 44 Особливостей.
При цьому, переможець процедури закупівлі ТОВ «ЕТАЛОН ЧАСУ» не надав Замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документи, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 6 і 12 та в абзаці чотирнадцятому пункту 44 Особливостей.
Однак, на порушення абзацу третього підпункту 3 пункту 41 Особливостей Замовник не відхилив тендерну пропозицію переможця ТОВ «ЕТАЛОН ЧАСУ» через те, що він не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктом 44 Особливостей, та уклав з ним договір від 18.04.2023 № 36.
Період усунення порушень:
26.04.2023 17:29 - 11.05.2023 00:00
Дата публікації висновку:
26.04.2023 17:29
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Відповідно до рішення Управління Північно-Східного офісу Держаудитслужби в Сумській області, Замовником прийнято рішення, укласти додаткову угоду на розірвання договору. Додаткова угода №1 від 28.04.2023 року до договору № 36 від 18.04.2023р.
Дата публікації звіту:
28.04.2023 12:28
Підтвердження факту усунення порушення
Результат:
Усунуто
Результат по типу порушення:
- corruptionAwarded: Так
Опис:
.
Дата публікації:
01.05.2023 09:26
Запити/Пояснення
Номер:
8d6499c454a344e1b09dc970b42d949d
Назва:
Запит замовнику на пояснення
Дата опублікування:
25.04.2023 09:28
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
29.04.2023 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі за предметом: «Поточний ремонт приміщення харчоблоку Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Глухівської міської ради Сумської області за адресою: 41400, Україна , Сумська обл., м. Глухів, вул.. Інститутська, буд. 41» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2023-04-03-003581-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області, затвердженого наказом Північно-східного офісу Держаудитслужби від 25 серпня 2016 року № 2, постала потреба в отриманні пояснення (інформації, документів).
1. Просимо надати пояснення яким чином та на підставі яких документів здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Також просимо надати посилання на сторінку веб-сайту, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).
Інформацію (пояснення та документи) необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня отримання цього запиту.
Номер:
c83fc37e7c8c45bfb19e2c9d6c510a8a
Назва:
Відповідь на Ваш запит
Дата опублікування:
26.04.2023 09:31
Опис:
На Ваш запит від громадського об’єднання щодо обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі поточний ремонт приміщення харчоблоку Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Глухівської міської ради Сумської області за адресою: 41400, Україна Сумська обл., м. Глухів, вул.. Інститутська, буд. 41,за номером ID:UA-2023-04-03-00381-а.
Нижче наведено інформацію щодо документів, на підставі яких здійснюється обґрунтування розміру бюджетного призначення технічних та якісних характеристик закупівлі, а саме: дефектний акт у якому зазначено всі необхідні витрати на проведення ремонтних робіт з урахуванням правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б Д. 1.1-1:2013, затверджена наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 №293, посилання на веб-сайт http://glukhiv-zosh2.edukit.sumy.ua/stattya_30_zakonu_ukraini_pro_osvitu/derzhavni_zakupivli/
З повагою Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Глухівської міської ради Сумської області.