-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення харчоблоку Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Глухівської міської ради Сумської області за адресою: 41400, Україна , Сумська обл., м. Глухів, вул.. Інститутська, буд. 41
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
30efd885d4484112905ddc329b55ba29
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-03-001185-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
×
-
Код ЄДРПОУ:
23045884
-
Адреса:
41400, Україна, Сумська область, Глухів, Інститутська, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
×
-
Код ЄДРПОУ:
23045884
-
Адреса:
41400, Україна, Сумська область, Глухів, Інститутська, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщення харчоблоку Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Глухівської міської ради Сумської області за адресою: 41400, Україна , Сумська обл., м. Глухів, вул.. Інститутська, буд. 41
Примітки:
п.10 ПКМУ від 12.10.2022р.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.04.2023 11:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт приміщення харчоблоку Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Глухівської міської ради Сумської області за адресою: 41400, Україна , Сумська обл., м. Глухів, вул.. Інститутська, буд. 41
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.06.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума500 000.00 UAH