• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби ( хліб пшеничний (білий) різаний, хліб з висівками 1 гатунку- висівки різаний) , та булочки в асортименті .

Завершена

345 696.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 728.48 UAH
Період уточнення: 22.02.2023 13:43 - 27.02.2023 00:00
Відповідь надана

ДСТУ

Номер: 0585e0de2f514cb9b20bb4f797440da1
Дата опублікування: 23.02.2023 13:12
Опис: в продовження питання про ДСТУ. Якщо хліб з висівками мається на увазі все ж таки - пшеничний то прошу забрати з якісних характеристик "Смак і запах характерні для житнього хліба." Крім того, якщо хліба що є предметом закупівлі мають бути пшеничні за ДСТУ 7517, то просимо змінити термін придатності відповідно до тих вимог що вказані в ДСТУ 7517, а саме хліба за цим ДСТУ мають наступні терміни придатності: упакованого 48, неупакованого 24 годин
Відповідь: Доброго дня, внесено зміни до дадатку №2 тендерної документації
Дата відповіді: 23.02.2023 14:28
Відповідь надана

ДСТУ

Номер: 955df36983544426a8b22d82aefb4ca1
Дата опублікування: 23.02.2023 12:17
Опис: Відповідно до техічних вимог закупівлі (додаток №2) Хліб з висівками 1 гатунку -висівки має відповідати вимогам ДСТУ 7517:2014. Хліб повинен бути з борошна першого гатунку висівки. Скоринка – без великих тріщин і підривів. М’якушка хліба має бути гарно пропечена, еластична, не крихка, рівномірно розпушена. Смак і запах характерні для житнього хліба. Разом з тим, ДСТУ 7517:2014 регулює випікання хліба із пшеничного борошна. Як вбачається із техзавдання хліб з висівками 1 гатунку має мати смак і запах характерний житньому хлібу - отже має містити житнє борошно, тобто за ДСТУ 4583:2006. Цей стандарт поширюється на хліб із житнього та суміші житнього і пшеничного борошна.
Відповідь: Доброго дня, внесено зміни до дадатку №2 тендерної документації
Дата відповіді: 23.02.2023 14:28
Відповідь надана

булочка

Номер: 4e5c84e6aacd4b4983ddc19e4584b0df
Дата опублікування: 23.02.2023 12:14
Опис: Відповідно до вимог тендерної документації та технічної специфікації вимагається булочка вагою 80 грам. Просимо вас змінити умови щодо ваги булочки та розширити діапазон можливої ваги булочки від 80 до 100 грам. Це дозволить збільшити кількість учасників, що посприяє більшій конкнуреції, що може зменшити вартість закупівлі. Дякуємо.
Відповідь: Доброго дня, внесено зміни до дадатку №2 тендерної документації
Дата відповіді: 23.02.2023 14:28
Відповідь надана

Кількість

Номер: f7965b24cb9f415394880dd858b175ef
Дата опублікування: 23.02.2023 12:10
Опис: В електронінй системі вказується: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби ( хліб пшеничний (білий) різаний 4200 кг , хліб з висівками 1 гатунку- висівки різаний - 2100 кг) , та булочки в асортименті – 8333 шт В проекті договору вказується: Постачальник зобов'язується поставляти Покупцеві товар 15810000-9 хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб пшеничний (білий) вищого ґатунку, різаний 4200 кг, хліб з висівками 1 гатунку- висівки 2100 кг), булочка в асортименті 8333 шт. (за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник) В додатку №2 до тендерної документації вказано: хліб пшеничний (білий) вищого ґатунку, різаний кг 2500 Хліб з висівками 1 гатунку- висівки різаний кг 2500 Булочки в асортименті шт 8333 ------ Отже наявна невідповідність по загальній вазі хлібів, просимо узгодити вимоги закупівлі в частині загальної ваги по хлібам.
Відповідь: Доброго дня, внесено зміни до дадатку №2 тендерної документації
Дата відповіді: 23.02.2023 14:27
Відповідь надана

графік поставки

Номер: 7fa6306ddd394806b429037d8babbbf3
Дата опублікування: 22.02.2023 14:38
Опис: Добрий день . Прошу уточнити графік поставки товару по днях тижня та годинах прийому(зокрема-субота та неділя) . Чи можлива доставка у суботу товару включно із замовленням за неділю ? ДЯКУЮ .
Відповідь: Доброго дня. Постачання і розвантаження товару здійснюється щоденно хліб на 7.00 год ранку, булочка на 13.00 год. згідно заявки Покупця у відповідності до кількості дітей за адресою : м. Сокаль, Львівської обл. вул. Тартаківська 10, 80001
Дата відповіді: 22.02.2023 14:49