-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби ( хліб пшеничний (білий) різаний, хліб з висівками 1 гатунку- висівки різаний) , та булочки в асортименті .
Тендер Prozorro UA-2023-02-22-008061-a
Завершена
345 696.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 728.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 728.48 UAH
Період оскарження:
22.02.2023 13:43 - 27.02.2023 00:00
Нічого не знайдено.