-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби ( хліб пшеничний (білий) різаний, хліб з висівками 1 гатунку- висівки різаний) , та булочки в асортименті .
Тендер Prozorro UA-2023-02-22-008061-a
Завершена
345 696.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 728.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 728.48 UAH
Номер:
fd482896b4024f4d950634e1317fbb04
Внутрішній номер закупівлі:
17059768
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-22-008061-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "СОКАЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ САНАТОРНА ШКОЛА І-ІІІ СТ. ІМЕНІ Т.ШЕВЧЕНКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04545340
-
Адреса:
80001, Україна, Львівська область, Сокаль, ВУЛИЦЯ ТАРТАКІВСЬКА, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дещиця Лідія Михайлівна шк.-інтерна Дещиця 380993080702 sokal_sanatorn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
345 696.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.02.2023 13:43 - 27.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2023 13:43 - 02.03.2023 14:00
Аукціон:
02.03.2023 14:02 - 02.03.2023 14:02
Період кваліфікації:
02.03.2023 14:02 - 06.03.2023 12:18
Період завантаження договору:
12.03.2023 00:00 - 22.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴345 696.00 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби ( хліб пшеничний (білий) різаний 4200 кг , хліб з висівками 1 гатунку- висівки різаний - 2100 кг) , та булочки в асортименті – 8333 шт