-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби ( хліб пшеничний (білий) різаний, хліб з висівками 1 гатунку- висівки різаний) , та булочки в асортименті .
Оголошено тендер
345 696.00
UAH
Номер:
fc3e946c404a49d88aca39c834fc234a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-22-001383-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "СОКАЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ САНАТОРНА ШКОЛА І-ІІІ СТ. ІМЕНІ Т.ШЕВЧЕНКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04545340
-
Адреса:
80001, Україна, Львівська область, Сокаль, ВУЛИЦЯ ТАРТАКІВСЬКА, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "СОКАЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ САНАТОРНА ШКОЛА І-ІІІ СТ. ІМЕНІ Т.ШЕВЧЕНКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04545340
-
Адреса:
80001, Україна, Львівська область, Сокаль, ВУЛИЦЯ ТАРТАКІВСЬКА, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
345 696.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби ( хліб пшеничний (білий) різаний, хліб з висівками 1 гатунку- висівки різаний) , та булочки в асортименті .
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
22.02.2023 11:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписОбласний бюджет
Сума345 696.00 UAH