-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт та технічне обслуговування лазерних принтерів, БФП та копіювальної техніки, регенерація (відновлення) та заправка картриджів
Тендер Prozorro UA-2023-02-01-002972-a
Завершена
155 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 775.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 775.00 UAH
Період уточнення:
01.02.2023 10:20 - 06.02.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим