• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт та технічне обслуговування лазерних принтерів, БФП та копіювальної техніки, регенерація (відновлення) та заправка картриджів

Оголошено тендер

155 000.00 UAH
Номер: f4a47412aa254ed3b140e07535753399
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-01-000389-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 155 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт та технічне обслуговування лазерних принтерів, БФП та копіювальної техніки, регенерація (відновлення) та заправка картриджів
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 01.02.2023 09:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума155 000.00 UAH