• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт та технічне обслуговування лазерних принтерів, БФП та копіювальної техніки, регенерація (відновлення) та заправка картриджів

Завершена

155 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 775.00 UAH
Номер: 768f8d4de73c40fea5b7fb4f918e66eb
Внутрішній номер закупівлі: 16806930
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-01-002972-a   
Замовник: КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Орест Степанович Гуль +380373220360, +380676735270 rada-kelm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 155 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.02.2023 10:20 - 06.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 01.02.2023 10:20 - 09.02.2023 00:00
Період кваліфікації: 09.02.2023 00:01 - 10.02.2023 10:14
Період завантаження договору: 16.02.2023 00:00 - 26.02.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴155 000.00 Поточний ремонт та технічне обслуговування лазерних принтерів, БФП та копіювальної техніки, регенерація (відновлення) та заправка картриджів